DSCF6572

İntim Yıkama Jeli

İntim Jel Nedir?

İntim yıkama jeli, genital bölge temizliği için kullanılan, tahriş ve kuruluğu önleyen bir hijyen ürünüdür.

Kadınlarda en hassas bölgelerden biri olduğundan dolayı, özellikle epilasyon işlerinden sonra kızarıklık, tahriş ve kuruluk oluşması mümkündür. İntim jeli, genital bölgenin PH değerine uygun olduğu için cilde zarar vermeden kullanılabilmektedir. Aksi takdirde sabun gibi ürünlerle temizlik yapılması tahriş sorununa neden olabilir. Bu nedenle genital temizlik için sabun kullanımı önerilmemektedir.

İntim Yıkama Jel Ne İşe Yarar?

Genital bölge temizliği için yalnızca su kullanımı yeterli olmayabilir. Zira temizlemenin yanı sıra bakterilere karşı koruma sağlaması ve intim bölgesinin güzel kokması için intim yıklama jeli tercih edilmelidir.

Yıkama jeli bakterilerin ve zararlıların üremesini önlemeye yardımcı olur ve cildin doğal florasını korur. İntim yıkama jeli kullanılmadığı takdirde farklı yöntemler cilt yapısına uyumlu olmayacağı için farklı sorunlara yol açabilmektedir.

Oldukça kolay kulanımı sayesinde intim jel, düzenli kullanıma uygundur. İçeriğinde bulunan laktik asit ve probiyotikler sayesinde genital bölgeye uyum sağlar, hassas cildi tahriş etmeden temizler. İntim yıkama jeli, sahip olduğu içerikler ve faydaları ile genital bölge temizliği için kesinlikle kullanılması tavsiye edilen bir üründür.

Diğer Dış Beslenme Ürünlerimiz

1
22
5
3
6
4