Biz Kimiz?

Kurucumuz Sn. Mesut Ongun tarafından Türkiye'nin ilham veren doğası, kıyıları, bozkırları, ormanları ve tarlalarından ilham alınarak kurulan markamız; doğaya olan aşkını bu ilham ile her geçen gün artırarak devam ettirmektedir.

Bitkisel kozmetiğin öncüleri olarak; doğaya ve biyolojik çeşitliliğe saygılı bir yaklaşımla, herkes için bitkilerin gücünü ortaya koyuyoruz.

10 yılı aşkın bir süredir hem üretici hem de fikir öncüsü hem de küresel ağımızı kullanarak tüm ürünlerimizi sizlere sunmaktayız.

Amacımız, doğanın en iyisini herkes için erişilebilir kılmak ve bitkilerin doğadan cildinize kadar olan sürecini size en iyi şekilde sunmak…

about-us
Ürün Kullanıcısı
0 M+
Ülkeye Mikro Ticaret
0
Müşteri Memnuniyeti
0 %
Ürün Sayısı
0

Biz;

Sağlıklı bir yaşam ve finansal özgürlüğü herkesin hak ettiğine inanıyoruz. 
Bunun için var olan tüm gücümüzle işimizi ve ürünlerimizi Dünya’ya yaymak için olağanüstü bir çaba sarf ediyoruz.

Her ülkeye hizmet vermek üzere tasarlanmış departmanları ile küresel pazarda hedeflediği rekabetçi rolü açık ara önde sürdüren global bir şirketiz.

Tarihçemiz

2015 yılında temelleri atılan Vip International olarak dünden bu güne ”mutlu müşteri” sloganı ile bir çok ülkede hedeflediğimiz başarılara imza attık.

Vip International tüm üyelerini aileden gören, kurumu geleceğe taşıyacak kurallar ile yönetilen vizyoner bir doğrudan satış şirketidir.

Vizyonumuz